Меню
Хелен Келлер - приклад незламного духу
  • Тематика:
  • Публікація:
    08.09.2010
  • Переглядів:
    1113
  • Рейтинг:
    5.0/1
Хелен Келлер довела усьому світу, що неможливого немає. Було б лише бажання. Американська письменниця, викладачка і громадська діячка стала прикладом незламного духу і безмежної волі до життя.

Хелен Келлер народилася у 1880 році і росла активною здоровою дитиною, аж поки у 19-місячному віці вона не захворіла на скарлатину. Через недугу дівчинка повністю втратила зір та слух. Крім того, Хелен стала неконтрольованою, життя сім’ї перетворилося на пекло. Батьки вирішили запросити для занять з дівчинкою вчителя зі школи для незрячих. Нею виявилася 20-річна Енн Саліван, яка також мала вади зору. Енн була наставницею і другом Хелен впродовж 49 років.

Заняття почалися з того, що педагог намагалася пояснити Хелен, що все навколо має свою назву. Дуже швидко вона вже знала чимало слів. Енн Саліван відразу помітила неабиякі здібності своєї маленької учениці. Незабаром Хелен почала вчитися писати, читати за методом Брайля і користувалася друкарською машинкою.

У 14 років Келлер почала відвідувати школу для глухих у Нью-Йорку. Два роки потому Хелен прийняли в Кембріджську школу для дівчат, а пізніше вона стала студенткою престижного коледжу Редкліф. Келлер блискуче навчалася. У коледжі вона опублікувала свою першу книгу - автобіографію "Історія мого життя”. Хелен Келлер вела досить активне життя. Постійно видавала книги, жінка викладала з допомогою перекладача в Американській фундації для сліпих.

А ще Келлер брала активну участь у громадсько-політичному житті. У такий спосіб їй вдалося змінити ставлення до людей з вадами слуху і зору та показати, як можна пізнавати світ через дотик і відчуття.

Свого часу Хелен Келлер була найвідомішою у світі жінкою-інвалідом. Її ім’я пов’язують з такими відомими і успішними людьми, як Александер Белл, Марк Твен, Джон Рокфеллер, Вудро Вілсон. На прикладі свого життя Хелен Келлер показала, що силу людського духу не здолати. Світ заграє усіма барвами, варто лише відкрити йому своє серце.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar