Меню
Принцеса Діана - “королева сердець”
  • Тематика:
  • Публікація:
    23.10.2010
  • Переглядів:
    1299
  • Рейтинг:
    5.0/1
Весь світ пам’ятає її як "королеву сердець", красиву, добру і чуйну жінку.

Принцеса Діана була і залишається зразком для наслідування для багатьох юних леді у всьому світі. Спочатку все було, як у казці. Про таке весілля, яке було у леді Ді з принцом Вельським Чарльзом, мріє чи не кожна дівчинка на планеті. Ну хто ж не хоче стати Принцесою? Згодом у подружжя народилося двоє синів, принц Вільям та принц Гаррі.

Після одруження Діана відразу стала шалено популярною, британці обожнювали її за теплоту і проникливість. Саме завдяки благодійній діяльності і гуманітарним проектам Діану називали "Королевою сердець".

Однак в особистому житті жінки не все було гаразд. Шлюб із принцом Чарльзом був невдалим, він ніяк не міг викинути з голови коханку Камілу Паркер-Боулз. Принц і Принцеса Уельські майже не спілкувалися, звинувачували один одного в руйнуванні сім’ї. Розлучення було скандальним і болісним, його обговорювали всі світові ЗМІ. Врешті-решт у 1996 році пара офіційно розлучилася з ініціативи королеви Єлизавети ІІ.

Громадськість завжди була на боці Діани, здебільшого через її участь у різних гуманітарних проектах. Вона виступала за припинення виробництва протипіхотних мін, допомагала хворим на СНІД. Діана повністю віддавалася благодійній діяльності. Проте чимало її добрих справ залишилися непомітними через скандальний шлюб і розлучення з принцом Чарльзом. Лише в останні роки свого життя вона нарешті стала щасливою і допомагала тим, хто цього потребував.

У 1997 році леді Ді загинула разом із другом Доді Аль-Файедом та водієм Генрі Полом у автокатастрофі в Парижі. Серед низки версій причини аварії називають переслідування автомобіля леді Діани папарацці.

Смерть Діани стала шоком не тільки для британців, але й для мільйонів людей у всьому світі. Для багатьох вона була втіленням безмежної доброти і великодушності. А світлий образ Діани буде жити вічно.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar