Меню
Лісабон - перлина португальських міст
  • Тематика:
  • Публікація:
    08.11.2010
  • Переглядів:
    1150
  • Рейтинг:
    5.0/1
Лісабон - столиця Португалії та найтепліша європейська столиця. Місто має вигідне географічне розташування - воно розмістилося на узбережжі Піренейського півострова лише за 15 кілометрів від Атлантичного океану.

Лісабон перетинають широкі бульвари, які приводять до просторих майданів. Найвідоміший серед них - Бульвар Свободи. Лісабон по праву називають перлиною португальських міст. Столиця Португалії славиться багатством архітектурної спадщини. У місті гармонійно поєднуються різноманітні стилі - класицизм, готика, бароко. Палац Ажуда є зразком класицизму. Колись тут була королівська резиденція, а сьогодні - музей.

За легендою, місто Лісабон заснував давньогрецький герой Одісей. Як і Рим, воно постало на семи пагорбах. Туристи не втрачають нагоди проїхатись у старенькому трамвайчику. До речі, трамваї у Лісабоні курсують лише історичною частиною міста. Під час цієї екскурсії мандрівники сповна можуть насолодитися архітектурною красою та мальовничими пейзажами. Ще однією туристичною принадою Лісабона є знаменитий підйомник Санта Жуста. Він розташований у кінці однойменної вулиці. Санта Жуста - чудовий зразок неоготичної архітектури. У 2002 році Санта Жуста відзначив своє століття. Саме тоді його і визнали національною пам’яткою Португалії.

Ліфт піднімає мандрівників на висоту 45 метрів. З оглядового майданчика Санта Жуста туристи можуть споглядати неймовірні краєвиди, зокрема архітектуру площі Кармо. Звідси можна милуватися і чудовою панорамою, у якій поєднуються невисокі будиночки старого міста та річка Тежу. Остання порада: якщо ви завітаєте у Лісабон, не втратьте нагоди поїхати на узбережжя Атлантичного океану. Лише 15 кілометрів на захід і ви зможете сповна насолодитись пісковими пляжами, теплим морем та романтикою, яку приносять бурхливі хвилі Атлантики.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar