Меню
У ліцеї ім. Івана Богуна відбувся перший кадетський бал
  • Тематика:
  • Публікація:
    12.12.2010
  • Переглядів:
    1011
  • Рейтинг:
    0.0/0
У військовому ліцеї Івана Богуна відновлюють старі традиції. У суботу тут вперше за сучасну історію відбувся кадетський бал. Вміння красиво і правильно танцювати раніше було обов’язковим для кадетів.

Викладачі й організатори певні, цей елемент виховання треба повернути до військових закладів, де готують майбутніх офіцерів.

"Танець - один з елементів культури, загальнолюдської культури. Якщо якийсь з елементів культури випадає, то це на превеликий жаль”, - вважає президент всеукраїнської асоціації "Кадетська співдружність" Віктор Яцина.

Ті, хто ризикнув вперше вийти на паркет перед численною публікою, зізнаються, що серйозно займаються танцями вже кілька років, а до балу готувались близько місяця. Навчитись кружляти у вальсі не так складно, кажуть ліцеїсти, головне - наполегливість. Мовляв, їхні зусилля варті того, щоб продовжити цю красиву традицію.

"Потрібне бажання і, в основному, сила волі. Тому що у нас важко вчитися, щоб поєднувати навчання та танці”, - зізнався ліцеїст Київського військового ліцею ім. Івана Богуна Микита Курлапов.

Ліцеїсти кажуть, що вже встигли відчути користь від такого поки незвичного елементу навчання. Адже, хлопці, що вміють танцювати, у дівчат завжди користувалися попитом.

"О! В мене випускний, приходь потанцюємо” - так що кличуть часто”, - каже ліцеїст Київського військового ліцею ім. Івана Богуна Гліб Щербаков.

Готував бал відомий український хореограф Григорій Чапкіс. Каже, вчитись танцювати ніколи не пізно. Танцмейстер переконаний, вміння гарно рухатись для кадета не менш важливе за професійні навички.

"Дуже. Я вважаю, що не менш, ніж красиво марширувати. Тому що це кадет, це майбутній офіцер, це обличчя нашої армії, це інтелігенція, це еліта. Офіцер - цим все сказано. Він повинен уміти і ходити, і стояти, і знати правила хорошого тону, і вміти танцювати. Це обов'язкова умова”, - сказав хореограф Григорій Чапкіс.

Традиційними для кадетів є такі танці, як полонез, падеграс чи віденський вальс. Утім ліцеїсти вирішили вийти за рамки класики і станцювати більш сучасні фокстрот і танго. А для всіх охочих просто посеред балу Григорій Чапкіс влаштував майстер-клас з цих популярних танців.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar