Меню
Обрано нову "Міс Україна-Всесвіт"
  • Тематика:
  • Публікація:
    12.12.2010
  • Переглядів:
    1085
  • Рейтинг:
    0.0/0
Корону переможниці одягла Олеся Стефанко. На конкурсі дівчина представляла місто Одеса, хоча народилась красуня у Коломиї.

"Коли ми вже залишились двоє на сцені, я дійсно відчувала, що, мабуть, дійсно я переможу. Я думаю, я буду повністю прислухатись до порад Національного комітету "Міс Україна-Всесвіт", оскільки вони є компетентною організацією, яка знає що робити”, - каже "Міс Україна-Всесвіт 2011" Олеся Стефанко.

Першою "віце-міс" стала Анастасія Бурак з Житомира, другою - прикарпатська красуня Ірина Самуляк. До фіналу увійшли 15 найгарніших та найчарівніших дівчат з усієї країни. Почесну естафету переможницям передала минулорічна "міска” Анна Пославська, яка вперше за усю історію перебування України на "Міс Всесвіт” увійшла до п’ятірки фіналісток.

"З гідністю та честю нести корону, нести цей титул, ламати усі стереотипи, та працювати. Не розчаровуватись, якщо щось не буде виходити”, - каже "Міс Україна-Всесвіт 2010", "Віце-міс Всесвіт 2010" Анна Пославська.

Обирало "найгарнішу” українку міжнародне журі, до якого увійшло чимало відомих особистостей. Зокрема перша ракетка світу Каролін Возняцкі та співачка Sonique, яка ще й долучилась до концертної частини шоу та заспівала кілька своїх пісень. А от боксер Костя Дзю ще до початку конкурсу знав, за якими критеріями обиратиме найкрасивішу.

"Дві речі - звичайно, як вони зовні виглядають, і що всередині. Вміння говорити, вміння бути чарівною, по іншому не бачу”, - сказав екс-чемпіон світу з боксу, член журі Костя Дзю.

"Чудова подія, дуже гарні дівчата, добра концертна програма. Краса - це те, як ти виглядаєш, як себе відчуваєш, і звичайно, в дівчині має бути якась родзинка”, - вважає перша ракетка світу, член журі Каролін Возняцкі.

Отож, новоспечена "міс” Олеся Стефанко наступного року представить Україну на конкурсі краси "Міс Всесвіт”. Інші ж віце-міс можуть пакувати валізи до Франції - красуням подарували путівки до Канн.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar