Музиканти американського гурту "30 seconds to Mars" вже у Києві
- Тематика:
- Публікація:12.12.2010
- Переглядів:967
- Рейтинг:0.0/0
"30 seconds to Mars", вони так підходять - у них під кожен концерт, під кожен майданчик розробляється шоу, театралізоване шоу. У них постановка робиться під цю площадку і, звичайно, це буде яскраве шоу. Я думаю, що в Україні ще не було подібного шоу, принаймні в цьому році”, - вважає організатор концерту Микола Ісідоров.
Вже сьогодні на сцені столичного Міжнародного виставкового центру музиканти презентують програму свого нового альбому "This is War" - "Це-війна". Світове турне на підтримку платівки триває близько року. Гурт вже встиг побувати у 30-ти країнах світу.