Меню
Google - система, яка точно розуміє те, що вам треба
  • Тематика:
  • Публікація:
    07.02.2011
  • Переглядів:
    994
  • Рейтинг:
    0.0/0
Мабуть, кожен більш-менш себе поважаючий інтернет-юзер у глибині душі картає себе - і чому це не Я додумався створити Google?

Адже ідея пошуку у всесвітній мережі виявилася настільки простою, що аж дивно, чому вона не прийшла комусь в голову раніше. Втілити простий на перший погляд задум взялися двоє талановитих хлопців. Знайомтеся - Ларрі Пейдж та Сергій Брін. З 1998 року, коли і було створено Google, вони невтомно розвивають свою компанію, намагаючись постійно вдосконалити пошукову систему.

”Вони захотіли створити зручну пошукову систему, яка би на 100% відповідала вашим запитам. Інші пошуковими видавали 100 мільйонів посилань, включно зі спортом, фільмами та іншим непотребом, а от Google був на висоті”, - каже професор Девід Чертон.

Самі творці Google переконують, що створили систему, яка, цитуємо, "точно розуміє те, що вам треба, та одразу його знаходить”. Зараз на Google працюють 10 тисяч осіб по всьому світу. Для них створено ідеальні умови праці - зручні офіси, вільний графік та гідні зарплати - загалом все, чого душа забажає. Але головне - працівники просто фанатіють від своєї роботи.

”Мені найбільше подобається те, що система служить для дуже важливої мети, і мільйони людей по всьому світу відчувають її переваги”, - каже співзасновник Google Сергій Брін. Зараз ідеєю Google користуються і інші пошукові системи, проте наздогнати свого головного конкурента вони не в змозі. Адже кожного дня фахівці Google вигадують щось нове, що ще більше спростить пошук у мережі.

Користувачів притягують і інші сервіси, окрім пошуку - ті самі Google maps чи gmail. А коли Google презентував нову операційну систему, стало зрозуміло - компанія, що розвивається такими шаленими темпами, просто приречена на успіх.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar