Меню
Джонні Депп – майстер перевтілень
  • Тематика:
  • Публікація:
    04.03.2011
  • Переглядів:
    1269
  • Рейтинг:
    0.0/0
Джонні Деппа по праву називають одним з найуспішніших, найвідоміших, найпопулярніших та ще безліч най-най-най акторів сучасності.

Його обожнюють всі - і підлітки, і дорослі, і навіть бабусі та дідусі. У чому ж секрет його популярності? Сам Депп на це каже - треба прожити важке дитинство, у 12 років почати курити і пити, у 15 пережити розлучення батьків та почати вживати наркотики, у 16 грати у музичній групі, а потім пройти через дурнувате підліткове шоу на телебаченні і лише після цього знятися у Тіма Бартона в "Едварді руки-ножиці". Цікавий коктейль, чи не так?

Звісно, тепер Депп не дуже полюбляє говорити про помилки юності, але саме той шалений коктейль подій, який він випив у юності, зробив його самим собою.

"Я пригадую, як кілька років тому в мене був імідж такого собі хлопця розбишаки, бунтаря, але я насправді ніколи таким не був і не експлуатував цей імідж. Звісно, у мене було багато усіляких непорозумінь, але коли я познайомився з Ванессою і став батьком, все це пройшло і залишилося в минулому", - каже актор Джонні Депп.

Без сумніву, Джонні Депп - багатоплановий актор. Він не експлуатує якийсь один образ, як це роблять інші, а з кожним новим фільмом повністю перевтілюється. Згадаймо лише ексцентричного пірата Джека Горобця, жорстокого перукаря Свінні Тода, геніального журналіста на межі героїнової ломки Рауля Дюка та десятки інших колоритних персонажів.

Найбільше Депп полюбляє зніматися у неформатному кіно. Він співпрацював з Джимом Джармушем, Террі Гілліамом та Тімом Бертоном. Останній став його найкращим другом та порадником.

"Я думаю, що Тім - такий собі режисер-візіонер, один з найкращих та найправдивіших у наш час і він також один з моїх найкращих друзів", - каже актор Джонні Депп.

Зараз у Джонні Деппа насичений робочий графік - його зйомки розписані до кінця року. Втім, він ніколи не відмовляє собі у спілкуванні родиною - дружиною Ванессою Параді та двома дітьми.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar