Меню
У Євпаторії обрали найкращого водія комунальної машини
  • Тематика:
  • Публікація:
    12.03.2011
  • Переглядів:
    913
  • Рейтинг:
    0.0/0
"Шумахер”-сміттєвоз. У Євпаторії обрали найкращого водія комунальної машини - сміттєвозів, "аварійок" та навіть автомобілів ритуальної служби.

Перевірки, екзамени на знання правил дорожнього руху та техніки безпеки, а також охайне відношення до свого автотранспорту стали основними критеріями відбору. У фінал вийшли 9 найдостойніших.

"Специфіка розташування місць, куди ми під'їжджаємо, вимагає від нас навичок віртуозного водіння. Доводиться їздити задом, передом, навіть боком”, - каже водій ритуальної машини Олександр.

У фіналі водії мали продемонструвати філігранну техніку: за 5 хвилин під’їхати впритул до повітряних кульок, але при цьому не роздавити їх, та загнати машину в бокс. Окрім професійних навичок, конкурсанти мали показати ще й творчі здібності - скласти вірші або пісню на автомобільну тематику, прикрасити свого "залізного коня” та придумати йому оригінальну назву. Так, сміттєвози перетворилися на "ластівок”, "слоненят” та "бичків”, а аварійні машини на "кадилаки” та "блискавки”.

"Блискавка” значить, що ми швидко виконуємо всі замовлення, бувають затримки через те, що ми десь затримуємося, поки ми зробимо, поки обслужимо”, - каже водій аварійної машини Володимир.

Компетентне журі - а це представники комунальних служб, місцевої влади та ДАІ - віддали головний приз - 3 тисячі гривень - водію сміттєвоза, який показав найкращі результати у конкурсі. Організатори кажуть, робота комунальників не публічна, але конче необхідна. Тож такі конкурси популяризують професію та стимулюють працездатність.

"Влітку у нас, курортне місто, народу багато, роботи більше і машин багато, доводиться лавірувати між машинами, доводиться викручуватися”, - розповідає переможець, водій сміттєвозу Рустем Менаджієв.

"Робота всіх комунальних підприємств передбачає цілодобову роботу. Частина водіїв після конкурсу поїде на свої робочі місця”, - каже начальник управління міського господарства Євпаторії Андрій Кузнєцов.

Професіонала своєї справи у одній з робітничих галузей євпаторійці визначають щороку. Торік найкращих обирали серед двірників.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar