Меню
Наймолодший більярдист живе у Дніпропетровську
  • Тематика:
  • Публікація:
    13.03.2011
  • Переглядів:
    983
  • Рейтинг:
    0.0/0
Назару Литвиненко лише 4 роки. Він не просто вміє грати у цю досить складну гру. Хлопчик навіть виграє змагання у дітей, вдвічі, а то й тричі, старших за нього.

"Сам вчився, дивився по телевізору і сам вчився”, - каже більярдист Назар Литвиненко.

"Був зовсім маленьким, немовлям ще, ледве-ледве говорив, йшли трансляції снукера по "Євроспорту”, мені подобається - я дивився, він був весь час поруч. Подобалося йому як кульки падають. Зібрав кулі на підлозі - скрутили йому з плаката, кий йому скотчем зробили, він на ліжку грав, уявляв, що це стіл”, - каже батько юного більярдиста Дмитро Литвиненко

Батьки вирішили, що серйозну спортивну кар'єру треба починати у 4 роки, тож віддали своє чадо до спортивної школи. Тренер Олександр Резнік ніколи не вчив таких маленьких більярдистів, проте цілеспрямованість хлопчика його вразила. Каже, грає він, як десятирічний.

"Його наполегливість, його наполегливість у тренуваннях, це говорить про те, що, скоріше всього, він доб'ється в більярді, а якщо не в більярді, то в житті, дуже великих результатів та успіхів”, - вважає тренер дитячої більярдної школи Олександр Резнік.

На тренування Назар ходить двічі на тиждень. Каже, протягом двох годин занять втомлюється, але гра йому дуже подобається. Тренер пообіцяв зробити для зручності найменшого вихованця спеціальний п'єдестал, так Назар краще доставатиме до всіх куль. Друзі-спортсмени маленьким зростом Назара не зневажають, навпаки, сприймають за рівню.

"Мені 8 років, йому - 4, але ми граємо на рівних”, - сказав чемпіон Дніпропетровська з більярду Кирило Кирилов.

Грає Назар, здебільшого, в американку - там нижчий стіл, ніж у класичному російському більярді. Але мріє грати у снукер - це найскладніший різновид більярду. У школі такому не вчать, тож хлопчик опановує снукер самостійно під наглядом батька.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar