Меню
Містика англійських лісів - роботи Дейвіс вперше в Україні
  • Тематика:
  • Публікація:
    17.03.2011
  • Переглядів:
    864
  • Рейтинг:
    0.0/0
Містика англійських лісів. До України вперше завітала британська фотохудожниця Еллі Дейвіс.

За версією фахівців, вона одна з небагатьох світових майстрів, чиї роботи славляться незвичним та дещо таємничим зображенням пейзажів. Виключно за допомогою плівки та без жодного штриху фотошопу. За словами самої ж Еллі, секрет незвичності - всього лише у підході до роботи. Зізнається - за найменшої нагоди - відправляється на Південь Англії, де годинами може блукати лісами, у пошуках необхідного ракурсу.

"Я черпаю натхнення із самих пейзажів - від їхнього споглядання - коли прогулююсь ними. Навіть перед тим, як фотографувати - я завжди ретельно дивлюсь на ці місця, планую, що буде в мене в кадрі, і коли я приїхала до України - я звернула увагу на ваші ліси, вони особливо красиві в цей час - саме як я люблю”, - каже фотохудожниця Еллі Дейвіс.

Кожна серія робіт - асоціація з мандрівками - це "Дим і дзеркала", "Острови", "Пункт спостереження". Ймовірно, каже Елліс, наступну серію присвятить нашим краєвидам. За добу вражень від України вже достатньо. Обіцяє - приїхати сюди ще раз.

"Вона показує людське втручання в природу, перетворює природу на сучасне мистецтво. Це зовсім не позбавлено природи романтизму, таких сентиментальних пейзажів. Це дуже глибокі, містичні роботи, дуже-дуже цікаві”, - каже куратор виставки Олеся Прокопенко.

Роботи Еллі Дейвіс перебуватимуть у столиці до травня. Аби одна з них потрапила до приватної колекції - потрібно буде викласти від 5 до 20 тисяч гривень.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar