Меню
Українка Марина Врода здобула "Пальмову гілку"
  • Тематика:
  • Публікація:
    25.05.2011
  • Переглядів:
    896
  • Рейтинг:
    0.0/0
Марина Врода везе до України "Пальмову гілку". "Крос" української режисерки визнали найкращим короткометражним фільмом.

"Можна говорити прості речі, і не за досить великі кошти, і потрапляти в Канни. Це правда! Але головне, що ми будемо думати про цей фільм в Україні, як ми сприймемо цей фільм. Ну, а так я можу всіх привітати, свою групу, це завдяки їм", - каже режисер, володарка "Пальмової гілки" Марина Врода.

Головна нагорода фестивалю дісталась Теренсу Маліку за фільм "Древо життя" у якому головні ролі виконали Бред Пітт та Шонн Пенн.

"Винагородою за 5 роботу Теренс Малік матиме у вигляді "Золотої пальмової гілки". Попри критику світових ЗМІ, які начеб то не зрозуміли фільм, "Древо життя" визнали кращим", - каже журналіст Марія Бірюкова.

"Це завжди приємно, коли твою роботу визнають. Фільм, який викликає суперечки – це однака хорошого фільму. І ми щасливі, що ми тут, і має цю нагороду і зможемо забрати її додому", - каже продюсер фільму "Древо життя" Вільям Полад.

Доєднали до свого арсеналу ще одну вже третю "гілку" -брати-режисери Люк І Жан-П’єр Дарденни. "Хлопчик на велосипеді" бельгійських режисерів прийшовся до душі членам журі, що ті присудили йому Гран-прі.

"Це лише початок, зараз відчуття просто чудові, ми щасливі, особливо сьогодні, коли маємо такий приз", - кажуть режисери, володарі Гран-прі Люк і Жан-П’єр Дарденни.

Кірстен Данст та Жан Дюжарден – стали найкращими акторами, а Ніколас Віндінг Рефн – режисер року. В "Особливому погляді" перемогла російська стрічка "Єлєна" Андрія Звягінцева. Головою журі 64-го Каннського кінофестивалю був Роберт Де Ніро, до його творчої групи увійшли актори Ума Турман та Джуд Лоу, норвезька письменниця Лінн Ульман, та режисери Мішель Гондрі та Емір Кустуріца. Наступного року, Канни зустрічатимуть 65-ий ювілейний кінофестиваль.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar