День Соборності і Свободи відзначила кримська молодь
- Тематика:
- Публікація:22.01.2012
- Переглядів:867
- Рейтинг:0.0/0
"Основна мета показати, що ми знаємо історію України, любимо Україну, ми всі єдині, ми всі разом з України, ми живемо в одній країні і ми за соборність - це основна мета", - каже голова студентського парламенту Ялти Станіслав Манченко.
Участь у акції могли брати усі бажаючі. У живому ланцюзі зі ста людей, як молодь так і старше покоління. "Я належу до покоління, яке в 90-х роках намагалось довести, що Україна має майбутнє в Криму, пройдений великий шлях. Я дуже рада, що молодь це бере в руки", - каже учасниця акції Світлана Кочерга.
Для створення святкового настрою усім бажаючим малювали на обличчя розмальовували у жовто-блакитні кольори. А під час символічного об’єднання, коли дві сторони злилися у великийживий ланцюг пролунав гімн України.