Меню
У столиці відкрилась виставка сучасного живопису
  • Тематика:
  • Публікація:
    22.01.2012
  • Переглядів:
    891
  • Рейтинг:
    0.0/0
На виставці можна побачити найкращі роботи українських художників. Мистецтвознавці стверджують - це вибух українського соцреалізму за 80 років його існування в Україні.

"І от ця буря, гамма почуттів різних людей, якимось чином в такому великому залі, дуже гарно сприймається. Всі художники чудово виглядають, це дуже не просте питання. Зробити виставку так щоб, скомпонувати експозицію таким чином, щоб кожен художник виглядав прекрасно. А кожен художник тут - це зірка", - каже мистецтвознавець Катерина Липа.

Виставка може стати фіналом в історії українського сучасного мистецтва, кажуть самі художники. Адже, сучасний живопис, на їхню думку, припинив бути мистецтвом життєвих цінностей, перетворившись на мистецтво речей.

"Мене лякає і здається дивним те, що весь світ працює в такому плані. Коли мільйони художників, різних культур, різних національностей думають однаково. І вийшло так, що це вийшов такий всесвітній соцреалізм. Це не нормально", - каже художник Олександр Дубовик.

Кожна картина повинна бути відкриттям для глядача, - стверджує художник. А сучасне українське мистецтво виглядає так, неначе всі полотна вийшли з під пензля одного майстра, дорікає митець. Відвідувачі виставки іншої думки.

"Ну, взагалі ви є сьогодні просто свідком того, що все нормально. Художники працюють, було б бажання відкривати себе для цієї всієї енергії дивовижної. Все є", - вважає відвідувач виставки Катерина.

Більшість робіт, які представлені в експозиції, до цього прикрашали найвідоміші галереї та музеї Італії, Франції, Японії та Сполучених Штатів Америки. В столиці їх можна побачити у галереї "Лавра" лише протягом місяця. Після чого, шедеври сучасного мистецтва знову повернуться за кордон.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar