Меню
В Києві стартували зйомки україно-турецького фільму "Люби мене"
  • Тематика:
  • Публікація:
    02.02.2012
  • Переглядів:
    1064
  • Рейтинг:
    0.0/0
В його основі - історія кохання дівчини та хлопця різних культур, та сучасні судження про українську жінку з боку іноземців. Знаково, що режисерами стрічки є подружжя, та творчий тандем Марина Горбач та Мехмет Бахадир Ер.

"Я виділяю для себе багато долей українських жінок, які самотні, які вже входять в якийсь певний вік і не можуть знайти своє щастя, завжди чимось не задоволені, їх ніколи не можна наповнити. І в цьому є багато причин, які мене турбуються, наприклад, як маму. Я бачу покоління жінок, які, скоріш за все, ніколи не будуть мамами”, - каже режисер україно-турецького фільму "Люби мене" Марина Горбач.

"Фільм про українську жінку - це те, що має бути знято, бо у нас немає такого фільму про сучасну українську жінку”, - сказала продюсер Олена Єршова.

Кінопроект є одним з переможців першого відкритого конкурсу Держкіно. А оскільки стрічка знімається у копродукції з Туреччиною, Україна сплатить половину бюджету фільму - 7 мільйонів гривень.

"Ми не відбирали сценарій, ми дивилися на проект в цілому, наскільки він є перспективний для України, наскільки він є розробленим, і наскільки він є готовим до виробництва”, - каже голова Державного агентства України з питань кіно Катерина Копилова.

Склад акторів - інтернаціональний, головну роль грає акторка Вікторія Жолдак. Зніматимуть стрічку у Києві та Стамбулі. У фільмі герої говоритимуть українською, російською, англійською та турецькою мовами. Готову роботу планують показати через рік.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar