Меню
Відкрилась виставка робіт чотирьох митців родини Ісупових
  • Тематика:
  • Публікація:
    13.03.2012
  • Переглядів:
    835
  • Рейтинг:
    0.0/0
В експозиції під назвою "Ісупови. Мотивація" - яскрава кераміка Неллі Ісупової, акварельна графіка її чоловіка Володимира, скульптура і класична графіка їхніх синів Сергія та Іллі.

"Підтримуючи і підживлюючи один одного, кожен із талановитих авторів цієї яскравої родини іде своїм власним шляхом. Неповторність таланту, самобутність творчої манери це ознака авторів цієї мистецької родини”, - каже арт-критик Валентина Спаришева.

У кожного з Ісупових свій погляд на мистецтво, тому вони і не схожі, - стверджують арт-критики. У Неллі - рідкісна кераміка: вона ліпить янголів і чарівних істот. Володимир - розмашистий монументаліст і водночас тонкий графік. Скульптор Сергій вкладає у свою роботу іронію та гумор. Його брат Ілля - пронизливий надсучасний графік. Кожен з них перебуває у вічному пошуку самого себе, відкриваючі нові техніки і стилі.

"Продовжуючи пошуки самого себе вони самоутверджувалися тільки в тому, що їм близько. Це дуже правильний шлях. Тому що один раз помилившись можна все життя займатися халтурою чи займатися тим, що тобі не подобається. А художник не має права займатися тим, що йому не подобається. З цього ніколи нічого доброго не вийде. Робити потрібно тільки те, що тобі близько, те що тебе захоплює на даний час. А люди потім зрозуміють”, - каже художник Володимир Ісупов.

Кераміка Неллі Ісупової відома усьому світу. Її роботи зберігаються в приватних колекціях та провідних музеях Європи. Ілля - відомий у США, а Сергій - улюблений скульптор естонців.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar