Хай лине пісня над селом! Круглоозерці 190 років!
- Тематика:
- Публікація:03.06.2012
- Переглядів:1741
- Рейтинг:0.0/0
Привітне чорноморське побережжя.
Тут дме із моря вітер запашний,
Навкруг поля – таврійський степ безмежний.
У цьому році – нашому рідному селу виповнилося 190 років з дня заснування. Засновником села був Вільгельм Рув’є, і назване воно було на честь його доньки Клари. В 1946 році за Наказом Верховної Ради України село Кларівка було переіменоване на село Круглоозерка.
Незважаючи на проливний дощ, який стрічав наших шановних гостей, у фойє була напрочуд світла та радісна атмосфера, чудові виставки місцевих майстрів: Коломійця В.В., Калікіної Т.М. та Калікіної М.В., Коломієць В. М. та Гупалюк Н. М. – керівників гуртків Будинку культури, а також їх гуртківців, Візінської В.В., фотовиставки Дзісь О.М. та Головко О.І. Все фойє було прикрашене яскравими гельовими кулями. З цікавістю люди розглядали фотовиставку під назвою «Сторінками історії», де були зібрані старі фото з фрагментами села.
![](/new/300_DIR/871420662.jpg)
Відкриття урочистого концерту
Чудове дійство розпочалося із запрошення учнями школи самої Клари. І полилась пісня, мережена сторінками історії… прожитими роками… переболілими воєнними роками, дійство яких на сцені викликало сльози на очах у глядачів. Зал підвівся, коли майбутню ниву засівати вийшов механізатор, передовий комбайнер Попік М. Д. з двома онуками – Людмилкою та Миколкою, яким виповнилося два роки.
Нехай сьогодні разом з дідом
Майбутню ниву засіва дитя.
Нехай завжди ми будем з хлібом,
Бо пісня й хліб – то скарб життя.
![](/img/885008803.jpg)
Передовий комбайнер Попік М. Д. з двома онуками – Людмилкою та Миколкою
І завершилась урочиста частина святкового дійства утворенням родового дерева та виходом великої кількості дітей з гельовими кулями, які було випущено у небо разом із Кларівкою. У концертній програмі взяли участь подружжя Дзісів Олени та Олександра, подружжя Чіпків Ольги та Сергія, сестер Красюкових – Ольги та Оксани, матері і сина – Пархоменко Світлани та Юрія, соліста Віктора Котрашенко, ансамблів «Журавка» та «Калинонька», танцювальних колективів - «Шарм» та «Перлинки». Вітали нас сусіди: народний ансамбль «Степовичка» та юні солісти Новофедорівського будинку культури.
![](/img/580599637.jpg)
Народний ансамбль «Степовичка»
По закінченню відбулося урочисте відкриття спортивної зали та проводилися спортивні змагання, а у фойє були виставлені від округів столи для частування.
![](/img/470815939.jpg)
Столи частування від округів
Увечері Будинок культури чекав знову гостей на виставу О. Коломійця «Фараони», по закінченні якої був випущений святковий феєрверк та відбулося народне гуляння.
![](/img/944036850.jpg)
Фрагмент із вистави "Фараони"
Хай буде мирним небокрай, хай сонце в небі сяє,
І чарка, й шкварка, й коровай, і хай душа співає,
Хай лине пісня над селом, хай колосяться ниви,
Комори повняться добром і ВИ були щасливі!
Автор: Олена Дзісь, учитель Круглоозерської ЗОШ