День працівників культури та аматорів народного мистецтва
- Тематика:
- Публікація:09.11.2016
- Переглядів:1164
- Рейтинг:5.0/1
Борітеся і поборете! Слова класика стали пророцтвом для сучасної української культури. Усі роки Незалежної України вона без дня спочинку боролася і доводила, що варта існування. Культура робить людину особистістю, тією незримою силою, котра формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Культурні досягнення та традиції – це наш скарб, наша гордість, наше минуле та майбутнє. Україна зараз, як ніколи раніше, потребує сучасного підходу до пізнання, відображення та розвитку нашої духовної спадщини, самоідентичності. Наша робота має бути спрямована на відкритість і доступність кожному.
У кожному закладі культури, бібліотеці, гуртку, мистецькій школі маленька дитина чи доросла людина поринає у дивовижний світ, розвивається, зростає та міцніє духом. Дякуємо кожному без виключення працівнику культури та аматору народного мистецтва за творчий внесок у розвиток національної культури, за щоденну подвижницьку та кропітку працю. Дякуючи вашому творчому пошуку, вашій насназі та витримці сьогодні можна з впевненістю говорити, що ми стаємо свідками створення професійної культури.
Нехай ця праця буде недаремною, корисною та потрібною, успіхи – вагомими та переконливими! Нехай культура в цілому дарує нам надію та силу, стає ще одним надміцним форпостом та основою мирного та щасливого життя! Зі святом!