Ерік Сааде представлятиме Швецію
- Тематика:
- Публікація:19.03.2011
- Переглядів:1927
- Рейтинг:0.0/0
"Melodifestivalen" є своєрідним шведським "Євробаченням". Музикант брав у ньому участь вдруге. У минулому році Ерік Сааде зайняв третє місце з піснею "Manboy". На цей раз, за одностайною думкою журі та глядачів, він виступив краще і зумів обійти своїх конкурентів. Пісня "Popular" переконала шведів в тому, що співак гідно виступить на міжнародному конкурсі. Чи не помилилися співгромадяни у виборі, покаже виступ співака на "Євробаченні" вже у травні. Співак братиме участь у другому півфіналі, що відбудеться 12 травня.
Щоб збільшити шанси шведів на перемогу в міжнародному конкурсі в травні, було вирішено, що на цей раз в журі увійдуть іноземні представники. Вони розпорядилися половиною балів, які дісталися переможцю. До складу іноземної журі так само входили і представники Україні.
Фінал пісенного конкурсу "Євробачення-2011". Виступи учасників, голосування та бали.