Магдалена Тул представлятиме Польщу
- Тематика:
- Публікація:28.02.2011
- Переглядів:1093
- Рейтинг:0.0/0
Польська національна телекомпанія TVP успішно об’єднала фінал національного відбору зі святом усіх закоханих – днем Святого Валентина, й телеголосуванням визначила свого представника на конкурс Євробачення–2011. Магдалена Тул з Гданська стала переможницею національного відбору. Виконавши пісню власного написання "Jestem", дівчина змогла підкорити глядачів і була обрана найкращою з-поміж інших учасників польського фіналу.
Дівчина має не лише чарівний голос, а й акторський талант, бо ж грає у музичному театрі. Магдалена представлятиме Польщу на Євробаченні-2011 у першому півфіналі, що відбудеться 10 травня.Польща бере участь у конкурсі Євробачення з 1994 року. Але хто знає, може саме Магдалена принесе перемогу своїй країні?