#ЩоПочитати: 5 книг, які варто прочитати
- Тематика:
- Публікація:22.11.2016
- Переглядів:1376
- Рейтинг:5.0/1
1. "Улісс", Джеймс Джойс. Це хроніка подорожі Дубліном головного персонажу роману протягом одного дня, 16 червня 1904 року. Це один із найбільш епічних творів ХХ століття.
2. "1984", Джордж Оруелл. Краща антиутопія минулого століття, що збагатила мову такими поняттями, як Старший Брат, "новояз". Роман розповідає історію Вінстона Сміта і його деградації під впливом тоталітарної держави, в якій він живе.
3. "Знедолені", Віктор Гюго. Один з найбільших романів XIX століття: війна, політика, релігія, любов і багато іншого. Історія для людей і про людей.
4. "Сто років самотності", Габріель Гарсія Маркес. Роман описує історію життя родини Буендіа та їхнього містечка Макондо впродовж ста років. Твір належить до напрямку магічного реалізму.
5. "Дівчина з татуюванням у формі дракона", Стіг Ларссен. Інший варіант перекладу з оригіналу - "Чоловіки, що ненавидять жінок". Детективний роман, перший з трилогії Міленіум. Історія в першу чергу не про події давнини та зниклу дівчину, а про проблеми жінок в сучасному суспільстві, їх гоніння, переслідування, стереотипи та знущання над ними.