Меню
Він завжди – круглоозерець!
У першу суботу лютого Юрій Анатолійович на декілька годин завітав до рідної школи, адже 40 років тому саме звідси доля простелила йому рушника у великий світ. Дотепний, розумний, щирий хлопець покинув батьківське гніздо, щоб об'їздити весь світ, зустрітися з багатьма відомими людьми, багатьох зробити щасливими – а саме це і є його кредом: робити людей щасливими.

Розпочалося все з того, що одного дня ще в кінці далеких 70-х, Юра завітав до Круглоозерського дитячого садка «Золота рибка» і приголомшив усіх працівників непередбачуваними дарунками – елементами новорічних костюмів для малят. У той час про спонсорів чи меценатів мови ще не йшло, а тут раптом – подарунки. А потім – дарунки школі: книги, плакати, диски… Тепер ми вже добре знаємо, що кожний приїзд Работіна в рідне село принесе нам щось нове.

П'ять років тому Юрій Анатолійович подарував школі принтер і сканер, бібліотечку книг, добірку газети, яку видає, журнали, канцтовари.
На нинішню зустріч випускників він завітав до школи першим. Разом із своїм другом вони занесли до святкової зали купу м'ячів, книг, зошитів, олівців, маркерів, набір Державних символів України, зошити для малювання, кольоровий папір, інші канцтовари та DVD-програвач.
Подарунками поповниться шкільна бібліотека, музей, ігрова кімната літнього оздоровчого табору; канцтоварам порадіють діти із малозабезпечених родин; учителі використають матеріали книг і журналів на уроках літератури.

Усі присутні на зустрічі помітили, що Юрій Анатолійович дуже зморений, але говорить про свою школу, вчителів з іскоркою в очах.
Після зустрічі з однокласниками він, як завжди, цікавився проблемами школи й села. До речі, він є почесним громадянином Круглоозерка. А потім була безсонна ніч у батьківському домі, де старенька мама щодня чекає сина в гості. А він, як тільки має нагоду, поспішає до неї. І не тільки. Бо відразу по приїзду в село відвідує батькову могилу, вклоняється могилам дідів.

Усе в його житті по-справжньому, по-людськи: щиро, з любов'ю, з пам'яттю й турботою. А ми пишаємося своїм земляком Ю.А. Работіним – круглоозерцем з діда–прадіда.

Автор: Ольга Овчиннікова
Джерело: Голопристанський вісник

Коментарі

avatar