Меню
Україна починається з тебе
Так називається ініційована головою Голопристанської районної державної адміністрації Терлецьким Юрієм Сергійовичем широкомасштабна акція, яка спрямована на об'єднання  всіх територіальних громад району вєдину родину, яка  дбає про покращення фізичного та духовного здоровя серед мешканців благословенного краю. Висадка дерев на алеях єдності у населених пунктах Голопристанщини, спортивні змагання, книжкові виставки, виховні години та бесіди, а також культурно-масові заходи – все це неповний перелік складової зазначеної акції.

Хочеться відзначити високоякісну підготовку та організацію проведення саме культурно-масових заходів на теренах Голопристанського району. А саме.

23 квітня 2014 року у читальній залі Голопристанської районної бібліотеки було урочисто відкрито тематична книжкова виставка "Україна починається з тебе".  25 квітня 2014 року на базі Голопристанського районного Будинку культури відбувся ювілейний концерт народного хореографічного ансамблю "Сюрприз" Голопристанської гімназії.   А вже 03 травня 2014 року в рамках зазначеної акції відбулося два культурно-масових заходи. Перший -  на базі Круглоозерського сілського будинку культури відбувся фестиваль дитячої творчості "Моя зіронька" за участю близько 90 дітей Круглоозерської та Новофедорівської сільських рад. Юні обдарування продемонстрували неабиякі таланти в вокальному та хореографічному мистецтві. У переповненій концертній залі Круглоозерського СБК панувала радість відкриття нових імен, які прославлятимуть рідну Голопристанщину на мистецькому олімпі. Другий - на базі Голопристанської районної дитячої школи мистецтв відбувся обласний конкурс баяністів-акордеоністів "Дніпрова хвиля" ім. Валерія Путренка за участю близько 100 юних музикантів, а також почесних гостей конкурсу викладачів та студентів Херсонського музичного училища, Херсонського училища культури та Миколаївського інституту культури.

08 травня 2014 року на базі Круглоозерського сільського Будинку культури відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні "Заспіваймо, друзі" в рамках акції  "Україна починається з тебе". Сльози  спомину про втрати у Великій Вітчизняній війні та радість за успіхи обдарованих дітей переповнювали і до того вщент заповнену залу Круглоозерського СБК.

В цей же день на базі Чулаківського   сільського Будинку культури в рамках акції "Україна починається з тебе" відбулася концертно-поздоровча програма "Любіть Україну",  на базі Геріотричного пансіонату  відбувся концерт духового оркестру Голопристанського районного Будинку культури, а на базі Бехтерського сільського Будинку культури відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні "Україна – це ми", що наснажили мешканців Голопристанщини українським патріотичним духом та запалили в серцях краян віру у велику силу козацького гарту, що дасть відсіч будь-якому зайді.

В День Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками в усіх куточках героїчної Голопристанщини відбулися широкомасштабні масові заходи, на яких лейтмотивом оживало гасло сьогодення "Україна починається з мене! Україна починається з тебе! Україна починається з кожного з нас!". Тетралізоване дійство, святковий парад та мітинг-концерт у місті обласного підпорядкування Гола Пристань мали своє прордовження у відкритті  нової вже 36 меморіальної дошки на алеї Слави в честь новознайденого імені нашого земляка - повного кавалера ордена Слави Григорія Мануйленка та традиційної солдатської каші з незабутніми піснями у виконанні уславленого аматорського народного хору ветеранів "Червона калина" Голопристанського районного Будинку культури.

Запам'яталася жителям Нової Збур'ївки зорганізована і проведена культармійцями Новозбур'ївського СБК концерно-поздоровча програма "З Перемогою тебе, Україно". Цікавими видались і концертні програми під об'єднуючою назвою "Україна починається з тебе", проведені у актових залах Таврійського сільського клубу та Новофедорівського сільського будинку культури. Культпрацівники Геройського СБК провели цього дня незабутній концерт "З Україною в серці". 16 травня 2014 року художні колективи та окремі виконавці Великокардашинської сільської ради подарували справжню насолоду  односельцям своїми високохудожніми концертними номерами в рамках акції "Україна починається з тебе", а у Таврійському сільському клубі 18 травня 2014 року ми були свідками величного концерту Таврійської дитячої музичної школи за участю народного ансамблю бандуристів "Тавричанка", народного оркестру народних інструментів "Шануймося", дитячих ансамблів скрипалів та флейтистів, а також новоствореного хору школи, які з Україною в серці вилунювали оду радості на честь соборної держави.

Творчі звіти аматорського хореографічного ансамблю "Фортуна" Голопристанської районної дитячої школи мистецтв (14 травня) та зразкового аматорського хореографічного ансамблю "Райдуга" Голопристанського районного Будинку культури (16 травня) підтримали ту високу планку майстерності культпрацівників Голопристанщини, яку було задано ще першими культурно-масовими заходами акції.
Тож 24 травня 2014 року широкомасштабна акція "Україна починається з тебе" завершиться великим Гала-концертом за участю народних аматорських ансамблів народної пісні "Кумоньки" (Бехтерський СБК) та "Макітерка" (Памятненський СБК). У заході візьмуть участь також народні аматорські ансамблі народних інструментів "Ладоніта" (Чулаківський СБК), "Джигірка" (Голопристанський РБК), "Тавричанка" та "Шануймося" (Таврійська ДМШ), фольк-гурт "Олешшя" (м. Цюрупинськ) , рок-гурт "Рудий Руді" (м. Херсон), джазовий колектив Херсонського музичного училища, народний хореографічний ансамбль "Сюрприз" Голопристанської гімназії, зразковий дитячий хореографічний ансамбль "Райдуга" Голопристанського районного Будинку культури, аматорський дитячий хореографічний ансамбль "Фортуна" Голопристанської районної дитячої школи мистецтв, зразковий вокальний ансамбль "Зорепад" Голопристанського районного Будинку дитячої та юнацької творчості. Для Вас спріватимуть кращі виконавці популярних пісень з Херсона, Цюрупинська, Великої Олександрівки та рідної Голопристанщини, серед яких Галина Маменко, Ігор Гулий, Микола Коваленко, Сергій Хоменко, Ірина Бурак, Тетяна Єрастова, Катерина Марченко, Аліна Водовоз, Тетяна Киселюк, Діна Конопленко та інші. Чекаємо усіх на величному Гала-концерті на набережній міста Гола Пристань 24 травня 2014 року. Початок о 17.00.

Джерело: РВК ГДА

Коментарі

avatar