Меню
Районний фестиваль "Таврійське намисто"
Зверніть увагу. Текст подається в оригіналі, без правок чи виправлень. Адміністрація сайту не відповідає за допущенні автором матеріалу помилки!

10 листопада, районний фестиваль «Таврійське намисто» завітав й до Круглоозерської сільської ради!

Як завжди гостинні господарі місцевого будинку культури радо зустрічали гостей – учасників звітних концертів аматорської народної творчості таких закладів культури як : Приморський СК(Більшовицький), Петрівський СК, Калинівський СК, Н.Софіївський ЦД.

Теплий прийом, вражаюча своєю різноманітністю та професійним виконанням виставка місцевих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, розгорнута у фойє СБК, одразу створювали атмосферу свята й дарували усім присутнім гарний настрій та творчу наснагу!

На початку заходу, неперевершені ведучі Круглоозрського СБК теплими словами, привітали усіх присутніх з професійним святом - Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва та побажали міцного здоров’я, творчого натхнення й успіхів у подальшій плідній праці!

Першою було представлено звітну програму Приморського СК в якій прийняло участь 10 чоловік з них 7 дітей. Невелика кількість художніх номерів компенсувалася їх якістю. Високий рівень виконавської майстерності продемонстрували учасники гуртку художнього слова. На достатньому рівні продемонстровано роботу в напрямі розвитку вокального та інструментального жанру. Нажаль, у виставці декоративно – ужиткового мистецтва не прийняв участь жоден майстер з цього закладу культури!

Наступними звітували аматори народної творчості Н. Софіївського центру дозвілля в кількості 28 чол. з яких 21 дитина. Звітна програма містила в собі художні номери різного жанру. Загальний рівень можна охарактеризувати як достатній. Мали місце зауваження щодо режисури, недоречність деяких художніх номерів в програмі звіту, неякісна підготовка ведучих, неуважність щодо виконання вимог проведення звітного концерту ( не було продемонстровано жодної роботи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва). Поряд с тим, приємно вразила кількість дітей-учасників, їх зовнішній вигляд ( пошито нові костюми) , якість виконання хореографічних та деяких вокальних номерів. Калинівський СК також прийняв участь у звітних концертах та якість виконання характеризується як незадовільна в усіх відношеннях та напрямах творчості. Надалі керівнику рекомендовано працювати творчо, наполегливо й дійсно плідно, задля реалізації усіх завдань та цілей поставлених перед культурно-просвітницькою діяльністю завідуючої СК.

Звітну програму підготувала й нещодавно прийнята на посаду завідуюча Петрівським СК, не дивлячись на короткий термін перебування на посаді, людина показала своє прагнення виконувати обов’язки, надалі розвиватись та досягати певних успіхів. Керівнику були надані методичні рекомендації щодо подальшої творчої діяльності.

Недарма говорять, що творчий вогник дається людині від народження і людина, усе життя несе в своєму серці любов до прекрасного… На підтвердження цієї думки є плідна, творча праця керівника Круглоозерського СБК Любові Головко. Людини, котра несе в народ любов до мистецтва, яка здатна згуртувати навколо себе талановитих людей місцевої громади, створити численні гуртки де кожен може реалізувати свої таланти, дійсно вартує великої вдячності та нескінченної поваги. Із року в рік саме творчі звіти Круглоозерського СБК не втомлюються вражати різноманітністю жанрів, якістю підготовки та високопрофесійним рівнем виконання, залученням до концерту учасників усіх вікових категорій. В цьому році звітну програму вищезазначеного закладу культури було представлено 15 якісними художніми номерами в яких прийняло участь 42 чол. з них 12 діти. Зазначимо, що серед різножанрових номерів великої уваги заслуговують вокальні, які в цьому році показали творчий зріст, якісно новий рівень виконання, володіння різними техніками звуковедіння та художнього оформлення творів.Приємно відзначити, що кожного року гуртки художнього слова та драматичні гуртки поповнюються новими учасниками. Їх творчі здобутки і цього разу заслуговують на високу оцінку.

Як зазначалось на початку повідомлення в фойє СБК було розгорнуто виставку майстрів декоративно - ужиткового мистецтва в якій взяли участь:

- Дитячий гурток «Умілі руки», керівник Наталя Бондаренко (вироби з підручного матеріалу);
- Дитячий гурток декоративно-ужиткового мистецтва, керівник Наталя Гупалюк ( вироби з бумаги, стрічок, бісеру, тканини та мушлі)
- Майстриня Тамара Калікіна ( вироби з мушлів);
- Майстриня Олена Каленська (вишивка);
- Майстрині Єліза Бражецька, Юлія Головащєнко та Катерина Соценко
( вироби з мушлі, стрічок, «орігамі»);
Вироби «Орігамі» окремі діти: Микола Романішин, Людмила Купрєєва, Вероніка Хижняк, Олександра Калинська, Тетяна Гнідіна, Дарина Ковальчук та Роман Ковальчук.

Керівнику та усім, хто приймав безпосередню участь у підготовці звіту Круглоозерського СБК, а також сільському голові цієї громади висловлено велику подяку за якісно проведений звітний концерт.

Голопристанський РБК

Коментарі

avatar