Шановні користувачі та відвідувачі сайту!
Зверніть увагу, що з 30 січня 2018 року припиняється підтримка сайту за старою адресою http://krughouse.org.ua та пошти @krughouse.org.ua. З 30 січня 2018 року сайт буде доступний лише за адресою https://cultua.org.


1. Що трапилось?
29 серпня 2016 року сайт Круглоозерського Будинку культури перейшов на більш зручну та коротку адресу - https://cultua.org/. Окрім того роботу сайту було переведено на протокол https, що зробило відвідування більш комфортним та безпечнішим.

2. Що трапилось зі старою адресою після 29 серпня 2016 року?
Нічого. Фактично, зараз сайт доступний в мережі інтернет за двома адресами: http://krughouse.org.ua та https://cultua.org. Щоб зробити перехід більш зручнішим, ми налаштували автоматичний редирект зі старої адреси на нову. Таким чином при переході за старою адресою будь-якої сторінки ви потрапляєте на нову. Проте, з 30 січня 2018 року ми повністю відмовляємося від старої адреси.

3. Що буде, якщо я перейду за старою адресою 30 січня 2018 року?
Ваш браузер відобразить помилку - сайт недоступний. При заході на сайт за новою адресою сайт буде працювати.

4. Що мені треба зробити, щоб не втратити доступ до сайту?
Нічого не треба додатково робити. Сайт завжди буде доступний за адресою https://cultua.org. Просто додайте нову адресу в закладки. Якщо в ваших закладках уже є наш сайт, але за старою адресою, наполегливо рекомендуємо змінити в ній стару адресу на нову чи видалити та створити закладку з новою адресою до 30 січня 2018 року.

5. Я не користуюсь закладками. Як мені знайти вас після 30 січня 2018 року?
За ключовими словами в будь-якій пошуковій системі, наприклад Google "Круглоозерський Будинок культури". Також ми є в соціальних мережах, зокрема VK, Twitter, Google+ та на YouTube.

6. Що значить відмова від старої адреси? Зрозумілими словами, будь ласка.
Кожен сайт в мережі Інтернет знаходиться на певному сервері (інколи на одному сервері може бути 2 або більше сайтів або ж сайт може знаходитись на декількох серверах одразу - все залежить від специфіки роботи того чи іншого сайту). Кожен сервер має свою IP-адресу (наприклад, IP-адреса сервера сайту Google.com.ua 216.58.209.163). Ідейно, щоб користувачам було простіше орієнтуватись в мережі та простіше було запам'ятовувати адресу (а в випадку, якщо на сервері знаходиться 2 чи більше сайтів - розуміти на який саме сайт хоче потрапити відвідувач) було створено домені імена. Домене ім'я купується за гроші та реєструється доменним реєстратором. Відповідно, з 30 січня 2018 року ми не будемо оплачувати домене ім'я http://krughouse.org.ua. З часом, його зможе купити будь-яка особа і використовувати в своїх власних інтересах. З 30 січня 2018 року Круглоозерський Будинок культури не матиме до цього доменного ім'я жодного відношення.

7. А що з вашою поштою admin@krughouse.org.ua?
Наша пошта працює на серверах Google і прив'язана до доменного ім'я. З 29 серпня 2016 року ми перейшли на нову адресу - admin@cultua.org. Усі листи, котрі надсилаються на стару адресу автоматично переадресовуються на нову. Ви можете і надалі писати нам на стару адресу до 30 січня 2018 року.

8. Що трапиться, якщо я напишу вам листа на стару адресу 30 січня 2018 року?
Ваш лист не буде надіслано, а ми натомість його не отримаємо. Ваш провайдер поштових послуг повідомить вам про помилку відправлення листа. Наполегливо рекомендуємо вам змінити нашу адресу в своїй адресній книзі пошти на нову admin@cultua.org до 30 січня 2018 року.

9. Що заважає підтримувати роботу двох доменів?
Ми представляємо собою комунальний заклад, котрий знаходиться в подвійному підпорядкуванні: Круглоозерській сільській раді та Відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації. Відповідно до нашого Статуту, а саме пункту 1.9., ми є неприбутковим, некомерційним закладом культури. Усі наші витрати фінансуються з місцевого бюджету. Місцевий бюджет наповнюється за рахунок платників податків. Саме тому оптимізація та мінімізація витрат на нашу роботу має першочергове значення. Ми зробили все необхідне зі свого боку для того, щоб перехід на нову адресу став для відвідувачів та користувачів сайту максимально зручним.

10. У мене залишились питання!
Якщо ви користувач сайту та ввійшли на сайт в свій акаунт, то можете задати запитання у цій темі, натиснувши кнопку "Відповісти". Якщо ви відвідувач сайту (не маєте акаунту на сайті), ви можете зареєструватися.
Також ви в будь-якому випадку можете задати нам будь-які питання через форму Зворотнього зв'язку чи поставити питання, написавши листа на пошту admin@cultua.org.

Дякуємо вам за розуміння. Дякуємо, що залишаєтесь з нами!