Шановні користувачі та відвідувачі сайту!
Зверніть увагу, що з 17 травня 2017 року припиняється підтримка сторінки закладу в соціальній мережі ВКонтакті, використання плагінів соціальних мереж ВКонтакті, Однокласники, а також лічильників Яндексу.

1. Що трапилось?
Відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року вводиться в дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Одноклассники" та інших російських ресурсів на території України. Даний указ набирає чинності з дня його опублікування в офіційних виданнях.

2. Як це вплине на роботу сайту?
Значною мірою це не відобразиться на роботі нашого сайту, однак буде дещо зменшено його функціонал. Зокрема, уже відключено віджет повідомлень до нашої групи в цій соціальній мережі, можливості коментування на сайті через вказані в Указі Президента соціальні мережі залишаються для користувачів з інших країн, котрі мають відповідні профілі. Також через декілька днів буде відключено статистику Яндексу.

3. Що буде з вашою сторінкою ВКонтакті?
Сторінка не буде видалятись, однак на період введення санкцій (згідно документу, цей період становить на поточний момент 3 роки) не буде оновлюватись. Усі наявні новини, публікації, фото та відео залишаються відкритими. Ми плануємо знайти зручний альтернативний майданчик для висвітлення актуальної інформації, однак навряд це буде Facebook.

4. Де тепер дивитись ваші фото та відео?
Щонайменше на нашому сайті. Усі фотографії публікуються в Фотоальбомах, новини - в Новинах. Крім того, про публікації ви можете дізнаватись в інших соціальних мережах: Twitter та Google+, а відео дивитись на нашому YouTube каналі.

5. А чому ви не можете обійти блокування? Я хочу бачити вас ВКонтакті!
Це не питання можливості, це питання виконання норм Законів.

6. А що далі?
Для нас ситуація, котра склалась, виглядає дуже сумною, адже ми два роки намагалися розвивати наші сторінки і розвивали комунікацію. Однак, це зайвий привід не зупинятися на досягнутому і рухатись далі. Слідкуйте за оновленнями.

7. Я користувач сайту, у мене пошта на Яндексі / Mail.ru?
Якщо ви використовуєте відповідний Email для отримання нагадувань і входу в аккаунт на нашому сайті - рекомендуємо увійти на сайт, як користувач, та оновити його на інший на своїй сторінці. У іншому випадку, ви можете втратити можливість відновити свій пароль та випустити з уваги інформаційні нагадування.

8. У мене залишились питання!
Якщо ви користувач сайту та ввійшли на сайт в свій акаунт, то можете задати запитання у цій темі, натиснувши кнопку "Відповісти". Якщо ви відвідувач сайту (не маєте акаунту на сайті), ви можете зареєструватися.
Також ви в будь-якому випадку можете задати нам будь-які питання через форму Зворотнього зв'язку чи поставити питання, написавши листа на пошту admin@cultua.org.

Дякуємо вам за розуміння. Дякуємо, що залишаєтесь з нами!