Меню
Фестиваль "Зіронька моя"
  • Тематика:
  • Публікація:
    30.04.2010
  • Переглядів:
    730
  • Рейтинг:
    5.0/2
Весна цвіте на землі і летить у небесах, як сонячна богиня волі, розбуджує природу, розсіває квіти і квітчає сади. Весна - це поклик молодості, голос радості і щастя, віри й любові, надії й краси, поезії і пісні. Наш Фестиваль дає змогу відкритись кожній творчій особистості на території нашої сільської ради. Без віри у свої здібності, у свої сили не можна братися за жодну справу.

Активно діяти, творити, працювати - ось шлях, на якому здібності дадуть змогу кожній молодій людині стати майстром своєї справи. Саме заради цього був створений місцевий фестиваль "Зіронька моя" 9 років тому на території Круглоозерської сільської ради.

Щорічно діти заздалегідь готуються до нього, це підсумок їх роботи та роботи їх керівників за рік. В цьому Фестивалі можуть приймати участь, як діти, які відвідують гуртки, так і діти які займаються індивідуально. Як діти. які вміють співати та танцювати, так і діти які пишуть власні вірші, гарно малюють,вміють працювати творчо будь в якому напрямку. В цьому році загальна кількість учасників фестивалю складала 126 чоловік. Тільки тісна співпраця працівників культури зі школою, дитячим садком дає такі результати. Вчителі школи та вихователі д/садка не стоять осторонь при підготовці до цього дитячого дійства. Самій меньшій учасниці виповнилось 5 рокІв, а старшому - 18 років.

Повна глядацька зала аплодувала і підтримувала своїх улюбленців - братиків, сестричок, подругу чи друга, дітей, внуків. Завдячуючи сільській раді, яка вже 9 років являється спонсором цього фестивалю, кожний учасник був нагороджений подарунком.

Тож, нехай у всіх учасників фестивалю все замріяне у світанковому дитинстві збувається! Нехай нескінченною, світлою та щедрою на добро і вдачу буде життєва дорога кожного учасника, хай повниться вона радістю й достатком Вірою, Надією та Любов'ю.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:17
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar