Меню
У столиці харківські актори закликали киян до співчуття
  • Тематика:
  • Публікація:
    04.11.2010
  • Переглядів:
    413
  • Рейтинг:
    5.0/1
"Будь ласка - живи". Благодійну виставу з такою назвою київським глядачам представив Харківський дитячий театр «Тимур».

Маленькі актори - діти з інтернатів, так звані важкі підлітки та навіть діти-інваліди відтворили на сцені життя важкохворих дітей у лікарні. Ініціатори заходу кажуть - зібрані за квитки на виставу гроші, а це майже 60 тисяч гривень, спрямують на допомогу Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку лікарні ОХМАТДИТ.

Як розповіла Олена Мацібох, голова Всеукраїнського благодійного фонду "Крона", організатори ставили перед собою 2 завдання: зібрати кошти на обладнання, якого бракує медзакладам та розповісти про проблему якомога більшій кількості людей. «Ми хочемо, щоб про цю ситуацію знало чимало людей, щоб вони задумалися бодай на секундочку і можливо там комусь з них прийде в голову приєднатися до нас, до тої обмеженої кількості благодійників і допомагати. Допомагати словом, ділом, грошима. Хто чим може», - пояснила Олена Мацібох.

А допомагати є кому. У центрі онкогематології ОХМАТДИТу щороку лікують до 2 тисяч важких дітей з усієї України. Цьогоріч отримати донорський кістковий мозок пощастило лише вісьмом з них. Основні причини такої малої кількості операцій - нестабільне державне фінансування та нестача ліків. Не вистачає грошей для проведення обстежень донорів у сучасній лабораторії, створеній Фондом «Крона» та Групою компаній «НІКО» в рамках проекту «Точка життя». Тож навіть те, що вдається отримати - збирають всім миром.

Популярні теми

27.07.2017, 09:30:54
#ЩоПочитати: 5 найвизначніших творів ХIХ століття
26.07.2017, 09:46:18
Фільм "Темна вежа"
24.07.2017, 10:04:05
Бібліотека для фанатів Instagram
29.05.2017, 10:51:19
У Сіднеї проходить Фестиваль Світла

Коментарі

avatar