Меню
Ангела Меркель - перша жінка канцлер в історії Німеччини
  • Тематика:
  • Публікація:
    25.11.2010
  • Переглядів:
    824
  • Рейтинг:
    5.0/3
У неї - одне з найбільш вражаючих резюме у світі, а її кар’єра - приклад для обов’язкового наслідування.

Хоча чимало біографів сходяться в одному - навряд чи хтось спроможеться повторити або ж перевершити досягнення Ангели Меркель - першої жінки канцлера в історії Німеччини.

Журнал Форбс визнав її наймогутнішою жінкою-політиком на планеті. До її заслуг додається і той факт, що вона стала першою представницею з східної Німеччини, яка посіла найвищий пост у країні після падіння Берлінської стіни. Одне з її основних прагнень - сильна Європа.

”Європа повинна сфокусуватися на економічних реформах для того, щоб на рівних триматися з провідними світовими лідерами. Нас будуть поважати та наслідувати лише тоді, коли ми сильні”, - каже канцлер ФРН Ангела Меркель.

Меркель заприсяглася вивести Німеччину з економічної кризи. І схоже їй це вдається. На зовнішньополітичній арені Ангела Меркель постійно просувала імідж сильної Німеччини - повноправного члена євроспільноти, який, одначе, має своє власне бачення світової політики. Всі світові лідери - чоловіки, які працювали з Меркель, в унісон запевняють - ось по-справжньому сильна жінка!

Попри високий статус, Ангела Меркель абсолютно невибаглива в одязі. Вдягається вона просто й нецікаво, за що її постійно критикують стилісти та глянцеві видання. Проте пересічні громадяни Німеччини на це не зважають. Мовляв, стиль одягу - це питання другорядне. Головне, що Меркель докладає максимум зусиль, Німеччина була сильною державою та впливовим гравцем на світовій арені.

Коли її запитують про девіз, Меркель, не замислюючись відповідає - думай, радься, вирішуй. Завдяки цій позиції Німеччина процвітає, а непримітна жінка, яка стоїть біля її керма, ніколи не прагне потрапити у об’єктиви телекамер і зайвий раз пропіаритися. Вона тихо робить свою роботу, при цьому залишаючись наймогутнішою жінкою у світі. Результат її дій бачить уся Європа та увесь світ, а це - справжній успіх.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:17
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar