Меню
У столичному Зоопарку з’явилася пара бурих ведмежат
  • Тематика:
  • Публікація:
    08.02.2011
  • Переглядів:
    380
  • Рейтинг:
    0.0/0
Колекція багатостраждального столичного Зоопарку почала оживати - поповнилась двома бурими ведмежатами. Малюків, що прибули з Хмельниччини назвали Потап і Настя.

Ветеринари кажуть - дорога минула спокійно, так само швидко та легко малюки адаптувалися в абсолютно новому вольєрі і навіть встигли поласувати улюбленим шоколадом. У Зоопарку кажуть, аби тварини не відчували стресу від переїзду, їх спочатку годуватимуть найулюбленішими стравами. А вже потім - переведуть на звичний збалансований корм.

"Сьогодні вони в нас кашу вівсяну будуть їсти, щоби їх потішити – меду ще трішки покладемо в кашу, може ще й масла. А вже завтра будемо працювати над нормальним збалансованим раціоном для ведмедів такого виду, саме цих ведмедів”, - каже в.о. завідуючого відділом "Ведмедячий континент" Ігор Довгий.

Ведмежат, вартістю 15 тисяч гривень, подарував Зоопарку колишній мер Києва Олександр Омельченко. Каже, побачив про них інформацію в Інтернеті, а тепер - готовий взяти на себе витрати з догляду та харчування.

”Все буде організовано поза бюджетом, який, скромний, наданий владою для зоопарку. До повного виросту, поки заміж не віддамо. Настю - заміж, а Потапа – женимо”, - каже екс-мер Києва, меценат Олександр Омельченко.

Ще близько місяця клишоногі малюки перебуватимуть на карантині, а потому - переїдуть у новенький вольєр площею 800 квадратів. А вже навесні ведмежат покажуть відвідувачам. Найближчим часом, кажуть у Зоопарку, подумають щодо придбання слона та інших тварин. Отже, за рік-два обіцяють повернути установі позитивний імідж.

Популярні теми

27.07.2017, 09:30:54
#ЩоПочитати: 5 найвизначніших творів ХIХ століття
26.07.2017, 09:46:18
Фільм "Темна вежа"
24.07.2017, 10:04:05
Бібліотека для фанатів Instagram
29.05.2017, 10:51:19
У Сіднеї проходить Фестиваль Світла

Коментарі

avatar