Меню
Україну детально розрекламують
  • Тематика:
  • Публікація:
    04.03.2011
  • Переглядів:
    386
  • Рейтинг:
    0.0/0
Україну рекламуватимуть на кольорових сторінках. Восени цього року у світ вийде друкований путівник "Україна-2012" для іноземних туристів, які відвідають Україну під час футбольного чемпіонату.

Каталог матиме понад три сотні сторінок і надрукують його двома мовами - російською та англійською. Автори кажуть, що ідея створити повний туристичний посібник виникла після мандрівок Україною. Вони бачили готову інфраструктуру і те, що лише будується - всього дуже багато. Але більшість готелів, ресторанів та розважальних комплексів можуть залишатися непоміченими, оскільки про них ніде немає інформації. "Ми перевіряли всюди, навіть в пошуковій системі Google. Отримати повну інформацію там турист не зможе. В основному, там випадає довідкова інформація, про новини Євро-2012. А ось знайти готель чи ресторан, де можна звичайно поїсти практично неможливо", - говорить Ігор Каневський, керівник центру споживчих експертиз ІА "Наш Продукт". Також у туристів може виникнути дефіцит інформації про дорожні маршрути, знаки, автомобільні сервіси. Все це буде містити путівник.

Ще однією проблемою для України в контексті туристичної гостинності є рівень роботи автоматизованих систем розрахунків. "Більшість європейських туристів звикли користуватися електронними грошима", - каже Олександр Драніков, генеральний директор видавничої групи "Наш Продукт". Він досліджував цю проблему і переконався: "З-за кордону через сервіс усіх відомих платіжних систем, а їх близько тридцяти, в Україну, практично неможливо перерахувати кошти. Така ж ситуація і з платіжними картками "Віза", що можна придбати в Україні. Купити щось за кордоном, розрахувавшись карткою, в Україні дуже складно - гроші ідуть приблизно 5-6 днів. Це неприпустимо довго".

Новий путівник надаватиме гостям інформацію про електронні платежі: яким чином можна розрахуватися і як бути впевненим, що гроші дійсно дійдуть до адресата. Коштуватиме путівник від 5 до 8 доларів. Купити його зможе кожен охочий - каталог розповсюджуватиметься в магазинах, через мережу Інтернет і навіть на АЗС.

Популярні теми

21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів
20.09.2017, 09:15:40
Лауреати Еммі-2017
18.09.2017, 09:13:57
Права на селфі павіана не належать тварині
27.07.2017, 09:30:34
#ЩоПочитати: 5 найвизначніших творів ХIХ століття

Коментарі

avatar