Меню
Петра - століттями забута та майже невідома
Наше диво - у королівстві Йорданія. Ми прямуємо до захованого міста. Століттями забута і майже невідома місцина розташована у самому серці Священної землі. Глибока ущелина веде до одного із найзагадковіших див, яке створило людство.

Зі всіх давніх зруйнованих міст Петра займає своє, особливе місце. Найвизначніша пам’ятка міста - Аль-Хазне, будівля витесана з гори. Наш скарб - немов коштовність у дорогій оправі - зберігся досконало. А все тому, що від зовнішніх впливів його надійно захищають численні провалля та скелі. Датують Аль-Хазне першим століттям до нашої ери. У перекладі назва міста означає скарб. Бедуїнів вигляд будівлі настільки вражав, що вони вірили - усередині схований якийсь єгипетський скарб. Однак, зважаючи на інтер’єр, приміщення найімовірніше слугувало гробницею, або ж святинею.

Петру збудували мешканці Набатейського царства. Вони були купцями та контролювали торгівельні шляхи, які пролягали через Святу землю. Звідси і впливи інших цивілізацій - римлян, греків та єгиптян. Чорні сліди - найімовірніше залишки від вогнищ, які палили давні кочівні племена бедуїнів. Саме вони напевно забрали із собою останні багатства, які зберігалися у місті. Кінець славної історії Петри настав у 106 році. Тоді місто стало частиною Римської імперії.

Популярні теми

27.07.2017, 09:30:54
#ЩоПочитати: 5 найвизначніших творів ХIХ століття
26.07.2017, 09:46:18
Фільм "Темна вежа"
24.07.2017, 10:04:05
Бібліотека для фанатів Instagram
29.05.2017, 10:51:19
У Сіднеї проходить Фестиваль Світла

Коментарі

avatar