Меню
У столиці стартував фестиваль актуального кіно з Європи
  • Тематика:
  • Публікація:
    28.05.2011
  • Переглядів:
    837
  • Рейтинг:
    0.0/0
Сучасне та актуальне. У столиці стартував третій фестиваль Європейського кіно. В центрі уваги - актуальні проблеми сьогодення, зокрема, у арабському світі, що безпосередньо впливають на поточну ситуацію в Європі.

"Це показує, що Європа - це не лише географічна територія, чи місце, а це також цінності, це спосіб життя. І думаю, різні історії, які відбуваються, будуть дуже цікаві іншим людям”, - вважає Надзвичайний і Повноважний посол Іспанії в Україні Хосе Родрігес Мойяно.

Фільм-відкриття фестивалю - драма "Жінки без чоловіків" Ширін Нешат. Рівень стрічки вже високо оцінили на міжнародних кінофорумах - одна з нагород - приз за найкращу режисуру на Венеційському кінофестивалі. Працювали над створенням фільму у копродукції кількох європейських держав, зокрема - і України. Вітчизняні продюсери зізнаються - це перші впевнені кроки держави у напрямку до європейського кіно.

"Перемоги наших фільмів, останній гучний успіх короткометражної картини Марини Вроди "Крос"- ще на крок наблизив нашу державу до кінематографа. І ми дочекаємося найближчим часом тих щасливих часів, коли в Україну буде кінематографічний бум”, - переконаний кіно продюсер (Україна) Олег Кохан.

"Я приємно здивована, як багато ми отримуємо запитів від молодих німецьких і українських митців, що прагнуть спільно працювати. Сьогодні на моєму столі лежать аж три чудових проекти. Зі свого боку ми намагатимемось давати їм поштовх, площадку, і навіть підтримувати фінансово”, - сказала директор "Гете-Інституту" Вера Багаліантц.

Також у програмі - нові твори вже досвідчених кіномитців. Роботи - "Аврора" румуна Крісті Пуйу, "На шляху" - режисерки з Боснії та Герцеговини Ясміли Жбаніч, новий фільм європейського класика Єжи Сколімовскі "Необхідне вбивство", і нашуміле "Щастя моє" Сергія Лозниці. Фестивальні покази триватимуть до 1 червня. Окрім столиці, Європейське кіно покажуть також у Донецьку.

Популярні теми

19.06.2018, 07:38:31
Захоплюючий номер українців на шоу America's Got Talent
02.06.2018, 10:43:50
День Круглоозерки 2018
07.02.2018, 19:21:41
Один знімок, але різне сприйняття
21.09.2017, 11:01:12
Піаніст із Стамбула та його музика для котів

Коментарі

avatar