З Днем Конституції України!
- Тематика:
- Публікація:28.06.2016
- Переглядів:1189
- Рейтинг:0.0/0
Двадцять років тому, довгої «конституційної ночі» було ухвалено Основний закон нашої держави. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.
Від усього колективу Круглоозерського Будинку культури бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.
Також нагадуємо, що 28 червня 2016 року з нагоди цього державного свята в Круглоозерському Будинку культури пройде урочистий концерт.
UPD: Фото з концерту
Сценарій концерту