Огляд концерту до Дня Незалежності України
- Тематика:
- Публікація:25.08.2016
- Переглядів:1121
- Рейтинг:0.0/0
Перше, що кидалося в очі – це гарно прикрашена сцена, яка передавала святковий настрій. Чимало добрих, шанобливих слів було сказано про нашу каїну. Виконувалось багато пісень як солістами, так і в дуетах. Радувало те, що пісні звучали у виконанні співаків різних вікових груп. У піснях звеличувалася наша держава, оспівувалась материнська любов та батьківське слово, мальовнича природа рідної землі, палке кохання. Мені, як глядачеві, справжній українці, сподобалась сама атмосфера свята, адже вся концертна програма була пронизана любов'ю до України, до мови нашої, до рідного краю.
І ще, хочу зауважити, що глядачів було помітно менше, ніж на такі свята як Новий Рік, 8 Березня та інші. Причиною є те, що зараз літо і майже всі жителі села зайняті хто господарством, а хто має роботу на узбережжі моря, тому не мають змогу прийти на концерт. Адже ми - українці, працьовитий народ, тому думаємо про хліб насущний.
Фотографії з концерту можна переглянути тут.
Сценарій концерту можна переглянути тут.
Автор: Оксана Андрієць