Круглоозерський Будинок культури (БК) здався в експлуатацію 7 листопада 1980 року. Великий внесок в придбанні данного проекту та його будівництво зробив директор радгоспу "Чорноморський" - Хижняк Микола Федорович. У той час площа БК залежала від кількості населення. Площа Круглоозерського СБК не відповідала дозволеним нормам (була значно більшою). Загальна площа культурно-спортивного комплексу становить - 1300 м2, балансова вартість - 1 450 000 грн. Будівля двоповерхова, з розмежуванням БК та спортивного залу. Останній було оснащено тренажерами, різноманітним спортивним інвентарем, душовими кімнатами.
Першим директором БК був Васько Юрій Костянтинович. Художнім керівником - Головко Любов Григорівна. Баянистом - Бігун Олексадр Семенович. Зав. бібліотекою - Малашкова Віра Іванівна. Інструктором зі спорту - Синиця Олексій Федорович. Опалення було централізованим. На першому поверсі БК - фойє, дві гримерні кімнати, глядацька зала, місткістю разом з балконом - 450 глядацьких місць, туалетна кімната, роздягальня. При Будинку культури існував кінопроектор для демонстрації фільмів. Кіномеханіком працював Нюхін Володимир Сергійович. На другому поверсі розташована кімната для урочистої реєстрації шлюбів, бібліотека, та 5 гурткових кімнат.
У 1980 році, після відкриття Будинку культури, було створено 8 колективів художньої самодіяльності. У 1983 році директором БК став Синиця Олексій Федорович. Він приклав максимум зусиль для переїзду до села Круглоозерка Бурдужи Юрія Михайловича, яким було засновано вокально-інструментальний ансамбль "Атлант". У 1985 році директором БК стала Торопова Раїса Григорівна. У 1987 році було придбано нову апаратуру для ВІА(вокально-інструментальний ансамбль) та духового оркестру. Керівником духового оркестру був Герцеску Георгій Степанович. За роки роботи Торопової Раїси Григорівни було створено музей села Круглоозерка. Засновником музею став Ромашко Григорій Григорович - парторг радгоспу "Чорноморський". Було пошито 40 концертних костюмів, реконструйовано роздягальну під бар, зроблені підвісні стелі в фойє і глядацькому залі, відремонтовано кімнату урочистих подій. Художня самодіяльність значно розширилась та зріс її професіональний рівень.
Художній керівник Головко Любов Григорівна в 1987 році посіла 1 місце на Фестивалі Всесоюзної Народної Творчості в номінації "Майстри Гумору". Драматичний колектив неодноразово посідав перші місця в області. У 1993 році за сімейними обставинами виїхав з села музичний керівник Бурдужа Юрій Михайлович. У 1994 році з посади директора пішла Торопова Раїса Григорівна. З 1994 по 1997 рік директором БК працювала Коломієць Ріта Олександрівна. У 1997 році було започатковано святкування Дня села, затверджено Герб села. Автор Герба - Оніщенко Віталій Ілліч. У 1997 році директором БК стала Головко Любов Григорівна. Музичним керівником став Бігун Анатолій Олександрович. За період з 1997 року по сьогодення відбувалося значне розширення гурткової роботи, зріс кількісний склад керівників гуртків, технічного персоналу. В 2000 році Будинок культури було передано з балансу КСП "Чорноморський" на баланс сільської ради. Так як централізоване опалення стало неможливим, на другому поверсі в гурткових кімнатах було зроблене пічне опалення (груба). Глядацьку залу стали опалювати тепловентиляторами. У цьому ж році започатковано місцевий щорічний фестиваль дитячої та юнацької творчості "Зіронька моя".
З 2005 по 2011 рік замінено всі вікна і двері будинку культури. У 2008 році відремонтовано каналізацію туалетних кімнат, встановлено електричний бойлер для подачі гарячої води в гримерну та туалетні кімнати. У 2010 році реконструйовано кімнату урочистих подій, створено сайт Будинку культури. У 2012 році реконструйовано спортивний зал Будинку культури, підведена гаряча та холодна вода в душові кабіни роздягалень, працюють санвузли. Відремонтовано дві кімнати на другому поверсі, зроблений капітальний ремонт в бібліотеці, зроблено новий одяг сцени. За цей період створено 26 гуртків, клубів за інтересами, любительських об'єднань, спортивних секцій. Придбано нову акустичну апаратуру, мультимедійний проектор, Миронівською районною державною адміністрацією до Дня села подаровано екран автоматичний. На сцені встановлено енергозберігаюче освітлення. Багато учасників художньої самодіяльності посідали призові місця як на обласних, так і на Всеукраїнських фестивалях, конкурсах.
Щорічним підсумком роботи закладу є як звітний концерт, так і фестиваль дитячої та юнацької творчості "Зіронька моя", де звітують перед односельцями не тільки діти, а й керівники колективів. У 2013 році на базі нашого будинку культури проходив звітний концерт Голопристанського району, саме це стало основним приводом для проведення ремонту сцени та туалетних кімнат. У 2013 році наш заклад також приймав участь у Регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу-огляду клубних закладів в сільській місцевості (слід зауважити, що в ньому приймали участь 500 сільських Будинків культури), де ми зайняли почесне третє місце, а це є вагомим внеском у розвиток культури не тільки нашого села, але і нашого району!
У 2014 році було проведено капітальний ремонт спортивного залу, відремонтовано санвузли, встановлено бойлер для подачі гарячої води на душові кабіни. Навесні 2015 року силами Круглоозерської сільської ради було придбано м'які крісла для глядацької зали. Восени 2016 року на базі нашого Будинку культури було проведено I Благодійний конкурс–фестиваль українського слова "Відлуння душі", котрий було присвячено пам'яті Наталі Коломієць. У 2017 році на території БК поставлено Дитячий майданчик та спортивно–тренажерний комплекс. У 2018 році було проведено реконструкцію по освітленню всієї прилеглої території біля Будинку культури та Обеліска Слави, встановлено відеоспостереження. У 2019 році придбано 30 нових концертних костюмів для жіночих ансамблів "Калинонька" та "Чорноморочка", дуету "Альтана", концерні плаття ведучим, чоловічі українські сорочки. 7 листопада 2020 року виповнюється рівно 40 років, як наш заклад став окрасою нашого мальовничого краю.